top of page

"Командна робота — це здатність працювати разом у напрямку спільного бачення. Здатність спрямовувати

  індивідуальні досягнення до спільної мети. Це - паливо, що дозволяє досягати  надзвичайних результатів"

                                                                                                                                                                  Е. Карнегі

ЗАСНОВНИКИ INTENS INSTITUTE

ДМИТРО ГРИДЖУК

CEO INTENS Institute

Доктор економічних наук,  член IABE – International Academy of Business and Economics та International Atlantic Economic Society в США.

 

Досвідчений висококваліфікований фахівець у банківській, фінансовій та інвестиційній сферах, зокрема в інноваційній галузі FinTech. Заслужений економіст України, автор більше 90 наукових публікацій, зокрема монографії «Ефективність банківської діяльності: посткризові виклики та сучасні управлінські рішення», наукових і публіцистичних статей, виданих в Україні та за кордоном.

 

Керівник дослідницької Програми INTENS "Взаємодія банків та FinTech-індустрії". Досліджує питання цифрових валют центральних банків (CBDC - Central Bank Digital Currencies), співавтор Аналітичної доповіді "FinTech та центральні банки. Нова глобальна реальність", грудень 2020.

Лауреат міжнародної премії “The International Socrates Award Laureate in the economics and business nomination of the International Socrates Committee Europe Business Assembly, Oxford, 2008”. У 2010 отримав премію від Європейської Бізнес Асамблеї за внесок у Європейську інтеграцію України. Лауреат загальнодержавної премії «Людина року» у номінації «Фінансист року» у 2004 та у 2007 роках. У 2013 році став переможцем загальнодержавної премії. 

D. Grydzhuk2.jpg
Tetiana Unkovska.jpg

ТЕТЯНА УНКОВСЬКА

Директор з досліджень і розвитку INTENS Institute

Research Associate of Basel University, Switzerland.

Доктор економічних наук, висококваліфікований фахівець у сфері глобальних фінансів, макроекономіки і моделей економічного розвитку країн, зокрема моделей прискореного інноваційного зростання; монетарної і валютно-курсової політики центральних банків; корпоративних фінансів та інвестиційного менеджменту. Автор і співавтор  більше 150 наукових і публіцистичних праць (зокрема восьми монографій і одного підручника), аналітичних доповідей. Працювала Research visitor in Loughborough Unversity, UK. Виступала на численних міжнародних конференціях. Керівник дослідницької Програми INTENS "Цифрові валюти центральних банків (CBDC - Central Bank Digital Currencies)", співавтор Аналітичної доповіді "FinTech та центральні банки. Нова глобальна реальність", грудень 2020.

 

Головний консультант Ради НБУ 2007-2015 років. Ключовий співавтор і науковий керівник авторського колективу альтернативної «Стратегії розвитку банківської системи України 2016 – 2020: синергія діяльності банківського сектору та високотехнологічного розвитку економіки», прийнятою Комітетом ВР України у 2016 році. Послідовно проводить ідею про необхідність переходу України від сировинної моделі економіки до прискореного інноваційного розвитку та Індустріалізації 4.0. Ключовий співавтор та науковий редактор «Нового економічного курсу – Стратегії інноваційного розвитку України» - програми кандидата у Президенти України під час президентських виборів 2019 року.

Ключовий співавтор Аналітичної доповіді "Монетарна влада і подолання коронакризи. Як реалізувати антикризову політику НБУ", 2020

Переклала з англійської книгу Голови Комітету фінансового регулювання Великобританії 2008-2015  років Adair Turner “Between debt and the devil. Money, credit and fixing global finance», автор передмови до  видання  цього перекладу в Україні у 2020 році.

АРТЕМ СОКОЛЕНКО

Директор із стратегічних комунікацій та зв’язків  з громадськістю INTENS Institute

Досвідчений високопрофесійний фахівець з комунікацій та медіа, керівник міжнародних проектів, громадський активіст. Має досвід організації зв'язків з громадськістю крупних компаній і банків.

Медіа координатор соціальних кампаній: ініціатор і керівник Національної акції на підтримку українських політичних в’язнів та військовополонених “В’язні Кремля” (2019); загальнонаціональної кампанії проти куріння, яка реалізується в Україні Глобальною ініціативою Майкла Блумберга зі скорочення споживання тютюну The Campaign for Tobacco-Free Kids (2008-2017); кампанії «Зупинимо насильство по відношенню до жінок» і «Допомога жінкам в складних життєвих обставинах», організовані українським представництвом міжнародної громадської організацією Health Right (2012-2016); кампанії «Насильству немає виправдання», що впроваджується «Українським фондом громадського здоров'я», ООН Жінки в Україні і Патрульною поліцією України і спрямована на протидію насильству над жінками (2016-2018); учасник Регіональної прес-центр ініціативи «Реанімаційний пакет реформ», метою якого було роз'яснення та популяризація реформ серед регіональних ЗМІ (2014-2015); та багатьох інших.

Громадська діяльність: 2016-2018 – співзасновник та регіональний координатор громадського руху #ВКЛЮЧАЙСЯ; 2010-2014 – активіст і координатор журналістського руху «Стоп цензурі!»; 2006-2008 – активіст і співорганізатор громадського руху «Не будь байдужим!».

A.Sokolenko1.jpg

ЕКСПЕРТИ 

БОГДАН ШЕВЧУК

Експерт з інноваційного розвитку та Internet of Things (IoT)

Доктор технічних наук, винахідник, інноватор, автор та співавтор більше 150 наукових праць міжнародного рівня, монографій і статей у сфері інноваційного розвитку, підвищення інформаційної ефективності безпровідних моніторингових мереж, smart wireless systems та інших, опублікованих в Україні та за кордоном. Зокрема, автор монографії «Методи та алгоритми підвищення інформаційної ефективності безпровідних моніторингових мереж» 2020 р. 

 

Має більше десяти патентів у сфері Internet of Things та дистанційного безпровідного моніторингу промислових об’єктів та технологічних процесів.

Богдан фото.jfif

СЕРГІЙ КОНОПЛЬОВ

Експерт з міжнародних відносин та інвестицій

 

Кандидат економічних наук, Ph. D (Economics), має магістерський ступінь у сфері державного управління Kennedy School of Government. Програмний директор Гарвардського університету (США). Член International Institute for Strategic Studies (London).

Радник Міністра фінансів України, радник Секретаря РНБО України.

Директор Гарвардської програми  Harvard Eurasia Security Program 1997-2017 років, NATO Fellow 2000 р.

Директор EURASIA Foundation в Україні, Білорусі та Молдові 1994-1996 рр., Помічник Голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки протягом 2000-2008 рр. Лауреат державних нагород Міністерств оборони України, Румунії, Болгарії, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану 

Конопльов Сергій3.jpg

ВОЛОДИМИР СТЕЛЬМАХ

Експерт з питань центрального банкінгу, монетарної політики, розвитку банківської системи

 

Голова Національного банку України  2000-2003, 2004-2010 рр. Держслужбовець 1-го рангу.

Герой України (з врученням ордена Держави за визначний особистий внесок у створення і розбудову банківської системи України, проведення ефективної монетарної політики). Заслужений економіст України.

Нагороджений орденами князя Ярослава Мудрого V ст. (січень 1999 р.), ІV ст. (серпень 2001 р.), ІІІ ст. (лютий 2006 р.). Кавалер Командорського хреста із Зіркою Ордена Святого Станіслава. Відзначений Золотою Георгіївською медаллю “Честь. Слава. Труд” І ст., Орденським знаком “Слава на вірність Вітчизні” ІІІ ст.

 

Кандидат економічних наук, автор більше 20 наукових книг і статей

Стельмах Володимир.jpg

ДІПАК НАРВАЛ

Експерт з розвитку міжнародного бізнесу, інвестицій та інновацій

Ph.D (Economics) Підприємець, який зацікавлений у галузі охорони здоров’я, штучного інтелекту, освіти та інноваційних екологічних технологій. Експерт у галузі міжурядового та міждержавного бізнесу, що спеціалізується на екологічних, соціальних та корпоративних аспектах управління. Радник двох провідних аналітичних центрів з соціальних та економічних питань. Бере участь у ряді інноваційних екологічних ініціатив у галузі вітроенергетики, відходів, водовідведення в Індії та Африці. Як член правління компанії HP KAPITAL Limited (Велика Британія), займається будівництвом самостійних університетських лікарень у кількох країнах, які не залежать від електромережі. Ці проекти вирішують численні нагальні потреби в поводженні з відходами, санітарії води, працевлаштуванні, освіті, розширенні можливостей жінок та охороні здоров’я світового класу. Радник Індійського фонду Вокхардта з питань співпраці зі світовими організаціями з просування інноваційних та унікальних продуктів у боротьбі з хворобами. Був призначений членом Європейського економічного сенату для сприяння торгівлі та культурі та відзначений престижною нагородою BHARAT GAURAV AWARD у британському парламенті у 2018 році.

Каушаль Нандішвар1.jpg

АНДРІЙ ДАВИДЕНКО

Експерт з питань винахідництва, інновацій і STEM-освіти

Професор, доктор педагогічних наук. Розробник інноваційних підходів до розвитку креативних здібностей, автор більше 250 наукових та методичних публікацій в Україні й за кордоном. Серед них монографія та методичні посібники. Член спеціалізованої ради із захисту дисертацій, член редколегії наукових збірників та журналів. Керівник дослідницько-освітньої Програми INTENS "Розвиток креативного мислення та винахід-ництва". Активний діяч з розвитку винахідницьких і інноваційних здібностей молоді. Виступав із науковими доповідями на вітчизняних та міжнародних конфе-ренціях. Ініціатор заснуван-ня й голова журі Всеукраїнського відкритого турніру юних винахідників і раціоналізаторів та Всеукраїнського конкурсу юних дослідників та винахідників "Едісони ХХІ-го століття". Член журі Всеукраїнських олімпіад юних фізиків та Національних етапів Міжнародного конкурсу "Intel-Techno Ukraine".

ОКСАНА ТОРБИЧ

Експерт з питань міжнародного бізнесу, інвестицій, інновацій та банківського бізнесу 

Член Ради керуючих HP Kapital, London.

Міжнародний Private Banker, досвідчений у HNW/UHNW Wealth Management and Private Banking. Спеціалізується у Private Investment Banking for HNW, Family Offices, Emerging Markets, Expertise in UK Resident Non-Domiciled clients.

Працювала більше 10 років у міжнародному банку Barclays, у Swiss private bank, Julius Baer in London. Активно працює у Commodity Trading у нафтовому та газовому секторах, у авіаційному бізнесі, встановлює успішні бізнес-відносини між постачальниками та глобальними покупцями.

Активний громадський діяч - глобальний посол в організаціях із захисту прав жінок. Ambassador for Peace with Universal Peace Federation.

Торбич Оксана.jpg

АНДРІЙ ГРИЦЕНКО

Експерт із соціоекономічного розвитку, монетарної політики, центрального банкінгу, стратегічного державного управління

Член-кореспондент Національної академії наук України, доктор економічних наук, професор. Автор більше 450 наукових праць, опублікованих в Україні і за кордоном - монографій, книг, статей, аналітичних доповідей; керів-ник міжнародних проектів; лідер наукової школи логіко-історичних досліджень  інституцій-ної економіки (випустив 20 докторів наук і більше 20 кандидатів наук).

Керівник Експертно-аналітичного Центру Ради Національного банку України 2001-2008 років; завідувач секретаріату Комітету ВР України з питань фінансів і банківської системи 1995-2000 років

Заступник директора Інституту економіки і прогнозування НАНУ, головний редактор наукового журналу "Економічна теорія". Керівник дослідницької програми INTENS "SEIR - Socioeconomics and interdisciplinary research" - Соціоекономіка та міждисциплінарні дослідження

A. Grytsenko.jfif

ВСЕВОЛОД НІКОЛАЄВ

Експерт з управління інвестиціями, будівництвом, нерухомістю, житлово-комунальним господарством міст

 

Професор, доктор економічних наук, академік Академії будівництва України, член Європейського товариства нерухомості (ERES).

Поєднує консалтингову діяльність (Президент Корпорації ОКО «Об’єднані Консультанти») і бізнес (віце-президент АТ «Українська фінансова група»). Був радником міністрів Мінрегіонбуду та Мінекономіки. Керував міжнародними проектами  реформування і розвитку ЖКГ.

Співавтор книг: "100 ідей для Президента та Уряду України:  Ефективне управління міськими програмами інноваційної реновації житлового фонду з використанням будівельного інформаційного моделювання" (2020);  Technical and economic aspects of real estate properties  (2019); Фінансовий менеджмент проектів і програм (2019); Будівельне інформаційне моделювання в управлінні вартістю життєвого циклу об’єктів (2018); Менеджмент объектов недвижимости: бизнес-процессы и методы  (2018); Менеджмент об’єктів нерухомості публічної власності (2017); Фінансування регіонального розвитку: стратегії і методи (2015);  

ОЛЕНА ГРУДНЕНКО

Експерт з питань запровадження LEAN-Technologies у компаніях

Досвідчений фахівець з оптимізації   бізнес-процесів у виробничих та сервісних компаніях. Сертифікований Lean Практик (сертифікат Lean Global Network). 

Тренер-консультант та лектор. За допомогою Lean Technologies сприяє виходу компаній на якісно новий рівень ефективності виробництва та показників дохідності. Має  успішно реалізовані проекти з впровадження  Lean Technologies в логістиці, промисло-вому виробництві, у фінансовому секторі,  виробництві товарів широкого вжитку, харчовій галузі та інших 

Алена Грудненко2.jpg

ОЛЕКСАНДР ШАРОВ

Експерт з міжнародних ринків капіталу і валютних систем

Доктор економічних наук, професор.

Автор більше 200 наукових праць, опублікованих в Україні і за кордоном:  монографій, книг, статей і аналітичних доповідей. Зокрема, монографій «Грошова глобалізація», 2020; «Економічна дипломатія: основи, проблеми та «перспективи», 2020 р; 

Член редколегії наукових журналів 

Заступник Голови Правління НБУ (1992-1993). Один з учасників створення Національного депозитарію України, його Голова Правління (1999-2000). Очолював міжнародний департамент Національного банку України та налагоджував співпрацю з іноземними центральними банками та МФО, зокрема з МВФ

ГРИГОРІЙ МИРОНЕНКО

Експерт з питань банківської, фінансової і інвестиційної діяльності, проектного менедж-менту та FinTech.

Кандидат економічних наук Ph. D, доцент. Навчався у КНЕУ їм В.Гетьмана, КНУ ім. Т. Шевченка м. Київ.

Координатор проектів IFC - International Finance Corporation, у підрозділі Financial Institution Group (FIG) в регіоні Europe & Central Asia (ECA) за напрям-ками Microfinance, SME, Insurance, Capital Markets.

Навчався в Bournemouth Business School International, UK, в Cass Business School, City University, London, UK за програмою Banking and International Finance.

Ведення проектів інвестиційного департаменту державного Укрексімбанку, Fintech в COMO.GLobal S.A. Люксембург

Григорий Мироненко3.jpg

НАТАЛІЯ ШВЕЦЬ

Експерт з інноваційних підходів в освіті і у розвитку банківської системи

Професор, доктор економічних наук, автор більше 100 наукових праць, зокрема монографій, статей, опублікованих в Україні і за кордоном.

Член редколегій міжнародних науко-вих журналів. 

 

Організатор щорічної Міжнародної наукової конференції з розвитку банківської системи. 

 

Голова журі Всеукраїнського турніру «Фінансова грамотність», під егідою Міністерства освіти і науки України, USAID та НБУ. 

Організатор інноваційних освітніх практик, запровадження нових магістерських програм.

ЮЛІЯ АВСЮКЕВИЧ

Експерт у сфері міжнародних бізнес-комунікацій та інноваційних підходів у викладанні English as a Business Lingua Franca

Ph.D у сфері лінгвістики, засновник International Business Communication (IBC) coaching, Лондон, Велика Британія.

Автор інноваційної методики IBC coaching, міжнародний бізнес-тренер з комунікацій англійською мовою. 

Має успішний досвід досягнення клієнтами своїх цілей в сфері бізнес-комунікацій на глобальних ринках з врахуванням міжкультурних особливостей різних країн.

Автор та співавтор більше 30 публікацій в сфері бізнес-комунікацій та переговорних процесів, зокрема статей, підручників, курсів та тренінгів. 

Yulya.jpg

АРТЕМ ПЕТРЕНКО

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА INTENS Institute у сфері стратегічних комунікацій, експерт у сфері медіа та економічної журналістики

Досвідчений журналіст у сфері економіки та інноваційного розвитку, автор публікацій з історії економіки, фінансів, інноваційного розвитку країн та економічних реформ. Досвід редакторської та управлінської роботи на телеканалах та медіаресурсах УТ-3, «ТЕТ», «Гравіс», СТБ і ICTV (1994-2001), «Інтерфакс-Україна» (1995-1996). Разом з Георгієм Гонгадзе брав участь у створенні інформаційного агентства і аналітичної структури «Центр журналістських досліджень» (1997-1998).

Активний учасник створення телеканалу СТБ, очолював його інформаційно-аналітичний відділ. Автор і ведучий однієї з перших в Україні програм журналістських розслідувань "Сектор тіні» (1998-1999, СТБ), співавтор та співпродюсер циклу документальних фільмів «Право обирати». Керівник та учасник багатьох медіапроектів.

Ініціатор та співавтор альтернативної "Стратегії розвитку банківської системи 2016-2020: банки та високотехнологічна індустріалізація України", прийнята Комітетом ВР України у 2016 році.

Петренко Артем1.jpg

ОЛЕКСІЙ КАРАСЬОВ

Експерт з питань інвестицій та інноваційного розвитку

Підприємець у сфері залучення інвестицій для реалізації інноваційних проектів.

 

Досвід роботи у банківській системі. Аналітик та співавтор альтернативної «Стратегії розвитку банківської системи 2016-2020: синергія банківської діяльності та високотех-нологічного розвитку економіки»

Бере участь в оцінці та залученні інвестицій до стартапів в Україні, адміністратор та ключовий автор аналітичних оглядів групи Facebook «Startup Ukraine»

Карасьов Олексій1.jpg

АННА ТУЛЯКОВА

Експерт у сфері інноваційного розвитку

Стратегічний радник інноваційної ІТ-компанії IntelSoft Technologies, математик, аналітик

Автор більше 40 наукових праць. Магістр математики за спеціалізацією "Математична економіка". Закінчила аспірантуру зі спеціальності "Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці", 

Має успішний досвід участі у міжнародних проектах і програмах, зокрема: Лідерство 2019 – Open World Program; Legislators/Legislative Issues – Budgets for Social Safety Net Issues, 2016; стажування у Парламенті Великої Британії, 2016; у Парламенті Республіки Сербія, 2015-2016

Веде активну громадську діяльність. Член Громадської Ради Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики і захисту прав ветеранів 2018-2020; експерт реформи фінансового сектору і пенсійної системи  Економічної Експертної Платформи 2018-2020. Член Громадської організації Ліга Інтернів 2016-2018. 

Тулякова Анна2.jpg

ОЛЕКСАНДР ОЛЕШЕВ

Експерт з питань ІТ та Network Infrastructure Engineering

 

Висококваліфікований фахівець у сфері ІТ, більше 10 років працює в інноваційних проектах у London City, Великої Британії.

 

Забезпечує ІТ-сервіс для інновацій технологічних міжнародних компаній у сфері фінансового трейдингу та індустріальних проектів у Великій Британії та на глобальному ринку. 

 

Solid network design, security implementation and management skills, extensive Linux and Microsoft technologies background. Fully competent and confident in design and implementation of solutions from technology leaders like Arista, Palo Alto, Fortinet, Exablaze/Cisco, Juniper, HP, Supermicro, Ciara, SolarFlare, Dell, Microsoft, Red Hat.

Alex2 IT London.jpg

ДМИТРО ВАГІН

Інтерн INTENS Інституту у сфері міжнародної економіки та FinTech 

Магістр у сфері міжнародної економіки, працював на посадах з міжнародного маркетингу.

 

Стажування у FinTech-бізнесі, стажування у сфері фінансових інновацій, зокрема участь у дослідженнях цифрових валют центральних банків (CBDC - Central Bank Digital Currency)

Дмитро Вагін1.jpg

БОГДАН АДАМИК

Експерт з питань центрального банкінгу, монетарної політики, ринку криптовалют та FinTech індустрії

 

Кандидат економічних наук, доцент.

Автор більше 130 наукових праць, опублікованих в Україні та за кордоном: підручників, монографій, статей. Автор підручника «Центральний банк і грошово-кредитна політика». Член редколегії наукових журналів.

 

Працював більше 20 років у Тернопільському національному економічному університеті (доцент кафедри банківської справи (2004-2019), проректор (2006-2013), декан факультету банківського бізнесу (2013-2019)).

З 2020 року викладає фінансово-банківські дисципліни в University of West London (Велика Британія), здійснює наукові дослідження у сфері регулювання ринку криптовалют в Loughborough University (Велика Британія).

B. Adamik.jpg

ІГОР ВОРОНІН

Експерт з питань фінансових ринків та управління активами

 

Регіональний партнер Swissquote Bank – швейцарський FinTech лідер  online банкінгу, лістингований на швейцарській біржі, що надає клієнтам безпосередній доступ до більше ніж 2,5 млн. фінансових інструментів на світових ринках на базі власної інноваційної платформи.  Банк надає можливість клієнтам працювати у білому та легальному полі з криптовалютами, використовувати алгоритми штучного інтелекту при керуванні активами. 

Професійний досвід управління активами становить більше п`ятнадцяти років у фінансовій сфері, в тому числі досвід роботи у державному регуляторі ринку фінансових послуг, Національному банку України, інвестиційних компаніях.

I. Voronin.jfif

ОКСАНА ЧОРНА

Експерт у сфері макроекономіки, фінансів і моделювання економічних процесів

Професор департаменту бізнесу, Modern College of Business and Science, Маскат, Оман; кандидат економічних наук, автор більше 100 наукових публікацій та доповідей на міжнародних конференціях у сфері макроекономіки, міжнародних фінансів, моделювання економічного зростання.

Працювала директором Інституту міжнародних фінансів Університету економіки та права, Дніпро, Україна;     заступником завідувача кафедри фінансів та банківської справи цього університету; доцентом кафедри економетрії, Вища Школа Бізнесу – National Louse University, Новий Сонч, Польща. Участь у проектах «MBA. TEMPUS Joint European Project 2007-2009». Місце проведення: Georg-August-Universitat, Геттинген, Німеччина; дослідницьких семінарах Каліфорнійського університету, Девіс, США. Стипендіальна програма ім. Лайна Кіркланда польсько-американської комісії Фулбрайта.

Photo Oksana Chorna.jpg

СЕРГІЙ КАРАКУЦ

Експерт з питань стратегічного управління та інновацій

Автор численних тренінгів і консультант-коуч керівників галузей, підприємств та топ-менеджменту фінансових структур у сфері менеджменту і лідерства, стратегії розвитку компаній, розбудови екосистем креативних індустрій. Реалізував більше 10 000 годин навчання керівників у форматі стратегічних сесій та фасілітацій, бізнес-сесій, бізнес-тренінгів, лекцій, семінарів і конференцій. 

Розробник методики реалізації Стратегій «Блакитного океану» для зростання конкурентоздатності компаній.

Співпраця з КГ «Business System Consulting Group», Німецькою школою бізнесу/ Доктор Карен Рихтер. Учасник освітніх програм: «Assessment-Center», «Управління департаментами продажів»; Loyola University/USA. Освітня програма: «Conflict Management/Mediation»; MSC International, Japan; «Strategic Human Resource Management/Development based on Balanced Score Card and Business Process Reengineering»; SAP Academy/QED Сonsulting. Освітня програма SAP SE: "SAPMeUp"; Академія для бізнес-архітекторів SAP SE; «The Art of Sales».

Photo2 Sergey Karakuts.jpeg
bottom of page